Welcome to L][HP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

OGARNIJCIE TEN SERWER GM!

In jos

OGARNIJCIE TEN SERWER GM! Empty OGARNIJCIE TEN SERWER GM!

Mesaj  Woozie Sam Dec 26, 2009 12:27 pm

Dobra,jestem polakiem i nie będę pisał tuta po Rusku,czy tam po jakimś, jak GM ma problem to przeczytać to jest słownik na internecie...Po 1 WTF.?! Serwer się fajnie zapowiadał jak go widziałem,ale to co zobaczyłem to masakra!Nieogar w huj...Skille się nie ładują,nie mają odpowiednich lvl...Ja na tanku w IC + 30 miałem 3.7p.def...? A ogarniam tą postać i miałem full buffa,potem patrze w skile a one mają po 10-15 lvl. 0_o.? Następna sprawa...DAGGERZY! OMG.? Bluff wchodzi za każdym razem i trzyma przez całą walkę.A lethale wchodzą "jak nóż w masło" I całe hp odbiera nawet tankowi z bardzo śmiesznym p.def. 3.7 k...Dalej,OLY...STFU.?! Ide na oly moją postacią (phantom ranger) I co.? Spamuje komende "attack" i hujnia...Nawet 1 strzału nie wystrzelił,więc musiałem ze skilli nawalać,no i oczywiście przegrałem.Augu,wchodzą skille zdecydowanie za często...taki koleś xUnO już tam ma huj wie po 3 mighty i co.? Teraz siedzi na farmie i napierdala każdego...Proszę was GM ogarnijcie serwer! Bo tak,ludzie nie będą grzali długo miejsca tutaj,albo wszyscy będą chodzili na daggerach co jest śmieszne.^
PS. Usuńcie tatoo bo one są główną przyczyną wyższości innych klas...
Wesołych świąt wszystkim! PEACE .Wink

Woozie

Mesaje : 1
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum